kies regio:

Team Antwerpen

Annemie Verhoeven
Annemie Verhoeven
regiosecretaris

E-mail: annemie.verhoeven@beweging.net

Karolien Huyghe
Karolien Huyghe
stafmedewerker

E-mail: karolien.huyghe@beweging.net

Maarten Pacquée
Maarten Pacquée
stafmedewerker

E-mail: maarten.pacquee@beweging.net

Gert Paulussen
Gert Paulussen
stafmedewerker

E-mail: gert.paulussen@beweging.net

Antje Schurmans
Antje Schurmans
stafmedewerker

E-mail: antje.schurmans@beweging.net

Catherine Evrard
Catherine Evrard
coördinator Sociaal Winkelpunt vzw

E-mail: catherine.evrard@beweging.net

Marion Vanbossel
Marion Vanbossel
project Variant

E-mail: marion.vanbossel@variant-antwerpen.be

Dominique Saelens
Dominique Saelens
diensthoofd logistieke diensten

E-mail: dominique.saelens@beweging.net

Sabine Pauwels
Sabine Pauwels
hoofd van het secretariaat

E-mail: sabine.pauwels@beweging.net

Eric Wyns
Eric Wyns
administratief medewerker

E-mail: eric.wyns@beweging.net

Chantal Foucart
Chantal Foucart
verantwoordelijke refter en keuken

E-mail: chantal.foucart@beweging.net

Jan Gysels
Jan Gysels
onthaal en techniek

E-mail: jan.gysels@beweging.net

Yusuf Thomas
Yusuf Thomas
conciërge

E-mail: yusuf.thomas@beweging.net

Kasia Van Renthergem
Kasia Van Renthergem
administratieve ondersteuning - vrijwilliger

E-mail: antwerpen@beweging.net

Danielle Bayet
Danielle Bayet
Onthaal en zalenverhuur

E-mail: danielle.bayet@beweging.net

  Deze website werd mede mogelijk gemaakt door
Belfius Bank VDK bank Logo DVV